Linki żużlowe / Speedway links



Międzynarodowy speedway / International speedway

FIM
Grand Prix
BSPA (Wielka Brytania / Great Britain)
VSRA (Veteran Speedway Riders Association)
PZM (Polska / Poland)
Międzynarodowe Forum / International Forum
Speedway Fan Club (zawiera wyniki Ice Speedwaya i zawodów na długim torze / includes Ice Speedway and Long track results)
Godden Speedway
Jawa Speedway
Telford
world.speedway.org - archiwum wyników z całego świata / results archive all over the world
Najczęściej zadawane pytania o żużlu / Frequently Asked Questions about Speedway
Historia mistrzostw Europy / Europe Championship History
www.speed-way.com
Speedway Meeting Game
Friends of Speedway
The Back Straight.co.uk
All 4 Back.com
Speedway Live
Tapes Up
Speedway History
Historia polskiego żużla / Polish Speedway History
Sky Sports Speedway News
Crashes
Speedwaybikes.fortunecity.net
Kandysoft Speedway Spreadsheets
Turn One Magazine
International Speedway
Peter White's Speedway World

Polskie kluby / Polish Clubs

Bydgoszcz
Częstochowa (1)
Częstochowa (2)
Częstochowa (3)
Gdańsk
Gniezno
Gorzów (1)
Gorzów (2)
Grudziądz
Kraków
Krosno
Leszno
Lublin
Łódź
Opole
Ostrów
Piła
Rawicz
Rybnik
Rzeszów (1)
Rzeszów (2)
Świętochłowice
Tarnów (1)
Tarnów (2)
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zielona Góra

Australijskie Kluby / Australian Clubs

Gillman
Just Solos
Motorcycling Australia (Australian Federation)

Brytyjskie kluby / British Clubs

Arena Essex
Belle Vue (1)
Belle Vue (2)
Berwick (1)
Berwick (2)
Boston
Bradfird
Canterbury
Carmarthen
Cleveland
Coventry
Cradley Heath
Eastbourne
Edinburgh
Exeter
Glasgow
Hull
Ipswich (Evening Star)
Ipswich
Kings Lynn (1)
Kings Lynn (2)
Mildenhall
Newcastle
Newport
Oxford
Poole
Peterborough
Reading
Rye House
Sheffield
Somerset
Stoke
Swindon
Trelawny
Wimbledon
Wolverhampton
Wolverhampton (Unofficial with Live Updates)

Czeskie kluby / Czech Clubs

AK Slany
Olymp Praha
PDK Mseno
Zlata Prilba

Duńskie kluby / Danish Clubs

Brovst
Fjelsted
Fredericia
Grinsted
Herning
Holstebro
Holsted
Kronjylland
Midtjaellands
Munkebo
Outrup
Slangerup

Łotewskie kluby / Latvian Clubs

Speedway Centr Daugavpils

Niemieckie kluby / German Clubs

Absensberg
Altrip
Bad Hersfeld
Berghaupten
Berlin (Master of Spikes)
Bielefeld
Brauenlingen
Broksted
Cloppenburg
Diedenbergen
Guestrow
Harsewinkel
Haunstetten
Herxheim
Holzwickende
Juebeck
Klein Krotzenburg
Landshut
Leipzig
Luedinghausen
Ludwigslust
Meissen
Melsungen
Memmingen
Moorwinkelsdamm
Muehldorf
Neuehassleu
Neuenknick
Niederelebe
Nidda
Norden
Olching
Osnabruck
Parchim
Pfaffenhofen
Pfarrkirchen
Rasteder
Schwarme
Seligenstadt
Steingaden
Straslund
Suedbayern
Teterow
Vechta

Nowozelandzkie kluby / New Zealand Clubs

Dunedin
Gisborne
Geymouth
Huntly
Napier
Nelson
Ruapuna (Christchurch)
Wanganui
Wellington

Rosyjskie kluby / Russian Clubs

Lukoil Oktiabrskij
Mega Lada Togliatti
Salavat Salavat
Sibir Novosibirsk
Turbina Balakovo (1)
Turbina Balakovo (2)
Vostok Vladivostok

Szwedzkie kluby / Swedish Clubs

Swedish League Results

Bysarna
Eldarna
Getingarna
Griparna
Indianerna
Kaparna
Korparna
Lejonen
Luxo Stars
Masarna
Nassjo
Ornarna
Piraterna
Rospiggarna
Smederna
Valsarna
Vargarna
Vastervik
Vetlanda

Ukraińskie kluby / Ukrainian Clubs

Chervonograd
Lvov
Rowne

Włoskie kluby / Italian Clubs

Castello di Branduzzo
Lonigo
Montello


Polscy zawodnicy / Polish Riders

Tomasz Bajerski
Damian Baliński
Paweł Baran
Kamil Brzozowski
Krzysztof Buczkowski
Stanisław Burza
Rafał Chiński & Michał Widera
Krzysztof Cegielski
Tomasz Chrzanowski
Cieślewicz Team (Tomasz & Dawid & Marek)
Michał Ciurzyński
Maciej Formela
Jarosław Hampel
Paweł Hlib
Krzysztof Jabłoński
Wiesław Jaguś
Adam Jaziewicz
Tomasz Jędrzejak
Janusz Kołodziej
Robert Kościecha
Rafał Kurmański
Marek Latosi
Karol Malecha
Adrian Miedziński
Robert Miśkowiak
Krzysztof Nowacki
Piotr Paluch
Krzysztof Pecyna
Piotr Protasiewicz
Michał Rajkowski
Łukasz Romanek
Robert Sawina
Adam Skórnicki
Krzysztof Słaboń
Łukasz Stanisławski
Krzysztof Stojanowski
Zbigniew Suchecki
Dariusz Śledź
Przemysław Tajchert
Sebastian Ułamek
Karol Ząbik


Inni żużlowcy / Other riders

Leigh Adams (Australia)
Oliver Allen (Great Britain)
Hans Andersen (Denmark)
Eric Andersson (Sweden)
Martin Andersson (Sweden)
Bob Andrews (New Zealand)
Ricky Ashowrth (Great Britain)
Ben Barker (USA)
Dean Barker (Great Britain)
Robert Barth (Germany)
Paul Bentley (Great Britain)
Will Beveridge (Great Britain)
Kenneth Bjerre (Denmark)
Craig Boyce (Australia)
Bohumil Brhel (Czech Republic)
Barry Briggs (New Zealand)
Tom Brown (Great Britain)
James Brundle (Great Britain )
Jason Bunyan (Great Britain)
Barry Campbell (Great Britain)
Amy Carpenter (Great Britain)
Peter Carr (Great Britain)
Armando Castagna (Italy)
Aidan Collins (Great Britain)
Collins Boys (Great Britain)
Chris Collins(USA)
Shane Colvin (Great Britain)
Benjamin Compton (Great Britain)
Marvyn Cox (Great Britain)
Marvyn Cox - unofficial
Peter Craven (Great Britain)
Andre Cross (Great Britain)
Jason Crump (Australia)
Glenn Cunningham (Great Britain)
Stefan Dannoe (Sweden)
Daniel and Jonas Davidsson (Sweden)
Kristian Drossmann(Germany)
Ales and Lukas Dryml (Czech) - Czech version
Ales and Lukas Dryml (Czech) - English version
Vladimir Dubinin (Russia)
Robert Eibl (Germany)
Freddie Eriksson (Sweden)
Matej Ferjan (Slovenia)
Gaspar Forgac (Slovakia)
Josef Franc (Czech Republic)
Gary Frankum (Great Britain)
Paul Fry (Great Britain)
Charlie Gjedde (Denmark)
James Grieves (Great Britain)
Maik Groen (Netherlands)
Lawrence Hare (Great Britain)
Billy Hamill (USA)
Greg Hancock (USA)
Chris Harris (Great Britain)
Rusty Harrison (Australia)
Darren Hatton (Great Britain)
Manuel Hauzinger (Austria)
Gary Havelock (Great Britain)
Gavin Hedge (Great Britain)
Christian Hefenbrock (Germany)
Michael Hertrich (Germany)
Chris Hesmer (Canada)
Gareth Hickmott (Great Britain)
Lucas Hill (Great Britain)
Lyan Hodgson (Great Britain)
Rune Holta (Norway)
David Howe (Great Britain)
Frank Huber (Germany)
Kyle Hughes (Great Britain)
Kim Jansson (Sweden)
Jesper Jensen (Denmark)
Nynke de Jong (Netherlands)
Andreas Jonsson (Sweden)
Stephan Katt (Germany)
Robert Kessler (Germany)
Jason & Daniel King (Great Britain)
Ricky Kling (Norway)
Emil Kramer (Sweden)
Claus Kristensen (Denmark)
Mathias Kröger (Germany)
Stefan Kurz(Germany)
Joonas Kylmakorpi (Finland)
William Lawson (Great Britain)
Kyle Legault (Canada)
Clinton Leitch (Canada)
Antonio Lindbaeck (Sweden)
Fredrik Lindgren (Sweden)
Kevin Little (Great Britain)
Henning Loof(Germany)
Mark Loram (Great Britain)
Peter Ljung (Sweden)
Tom P. Madsen (Denmark)
Andrea Maida (Italy)
Michal Makovsky (Czech Republic)
Sam Martin (Australia)
Ivan Mauger (New Zealand)
Mikael Max (Sweden)
David McAllan (Great Britain)
Travis McGowan (Australia)
Chris Mills (Great Britain)
James Minall (Great Britain)
Andrew Moore (Great Britain)
Ronnie Moore (Great Britain)
Phil Morris (Great Britain)
Egon Müller (Germany)
Chris Neath (Great Britain)
Scott Nicholls (Great Britain)
Jesper Olsen (Denmark)
Pavel Ondrasik (Czech Republic)
Shane Parker (Australia)
Bjarne Pedersen (Denmark)
Nicki Pedersen (Denmark)
Ronni Pedersen (Denmark)
Gary Phelps (Great Britain)
George Piper (Great Britain)
Ben Powell (Great Britain)
Kjastas Puodzuks (Latvia)
James Purchase (Great Britain)
Tony Rickardsson (Sweden)
Morten Risager (Denmark)
Gerd Riss (Germany)
Jamie Robertson (Great Britain)
Adam Roynon (Great Britain)
David Ruud (Sweden)
Emiliano Sanchez (Argentina)
Rory Schlein (Australia)
Mathias Schultz (Germany)
Sirg Schützbach (Germany)
Joe Screen (Great Britain)
Adam Shields (Australia)
Bill Skals (Denmark)
Scott Smith (Australia)
Martin Smolinski (Germany)
Derek Sneddon (Great Britain)
Jan Staechmann (Denmark)
Thomas Stange (Germany)
Simon Stead (Great Britain)
Freddie Stephenson (Great Britain)
John Stevens (Great Britain)
Ronny Studemann (Germany)
Ryan Sullivan (Australia)
Kelvin Tatum (Great Britain)
Lubos Tomicek (Czech Republic)
Tomas Topinka (Czech Republic)
Sebastien Tresarrieu (France)
Stephane Tresarrieu (France)
Johny Tuinstra (Netherlands )
Carlos Villar (Argentina)
Simon Walker (Great Britain)
Friedrich Wallner (Austria)
Ronny Weis (Germany)
Brent Werner (USA)
Todd Wiltshire (Australia)
Brett Woodifield (Australia)
Cameron Woodward (Australia)
Matej Zagar (Slovenia)
Magnus Zetterstrom

Polskie portale żużlowe / Polish speedway portals


Forum sportsboard.pl

Przegląd Żużlowy

Speedway.info.pl

Speedwaypl.com

Sportowe Fakty

Totalspeedway.com

Zuzel.end.pl

Taśma w górę


Zagraniczne portale żużlowe / Foreign speedway portals


Australia (1)
Australia (2)
Austria
Czechy / Czech Republic
Dania / Denmark
Łotwa / Latvia
Niemcy (1)/ Germany (1)
Niemcy (2)/ Germany (2)
Norwegia/ Norway
Nowa Zelandia/ New Zealand
Rosja 1/ Russia 1
Rosja 2/ Russia 2
Słowenia / Slovenia
Szwecja / Sweden
Ukraina / Ukraine
USA
Węgry (1)/ Hungary (1)
Węgry (2)/ Hungary (2)
Wielka Brytania (1)/ Great Britain (1)
Wielka Brytania (2)/ Great Britain (2)
Włochy / Italy


 

Powrót

Back


Created 2004 by Dominik Janusz and Michał Gałęzewski, All rights reserved.